9/13/2014

  • UW-Lacross UW-Stout D2CW Craig Heiptes Wilson 1:00
  • N. Michigan UW-Eau Claire D2CW Brad Casetta 1:00
  • N. Michigan Maquette D2CM Brad Casetta 1:00
  • UW-Plattville UW-Stevens Point D2CW Erik Goetz 1:00
  • UW-Plattville UW-Stout D2CM Erik Goetz 1:00
  • UW-Whitewater Marquette D2CW Ron Baushbaum 1:00
  • UW-Whitewater UW-Lacross D2CM Ron Baushbaum 1:00
  • UW-Madison UW-Milwaukee D1CW Terry Godfrey - Emily Grambsch 10:00
  • UW-Milwakee Parkside D2CM Steve Midthun 12:00
  • Oshkosh Fox Cities D4M Dave Hendrix 1:00
  • Oconomowc Green Bay D3M Steve Marvin 1:00
  • Black and Blue Lincoln Park D3M Matt Bittner 1:00
  • Milwaukee Barbarians FDL D3M James Highfield 1:00
  • WWRFC Twin Cities Amazons D2W Greg Faber Cottege Grove 11:00
  • WWRFC B side UW-Oshkosh D2W Greg Faber Cottege Grove 1:00
  • Brookfield Appleton HSGD2 Dan Channen 2:00 Dretska
  • DSHA Oak Creek HSGD1 Dan Channen 3:00 Dretska
  • DSHA JV Vernon HSGD2 Mitch Uitenbroek 4:30 Dretska
  • Catholic Memorial Kettle Morine HSGD1 Shannon Bustillos 3:00 Nagawaukee
  • Muskego FDL HSGD2 Jeff Kempen 4:15 Nagawaukee

9/14/2014

  • M.S.O.E Madison Whites D3CM Trevor Williams 1:00

5/12/2014

  • Exiles Whitefish Bay BHSBD1 Erik Goetz 5:15:00
  • Muskego Grafton BHSBD1 Trevor Williams 5:15:00
  • Nicolet Lake County BHSBD1 Ron Bausbaum 5:15:00
  • Kenosha Marquette BHSBD1 Chris Kenth 5:15:00
  • Milwaukee Patroits Madison West BHSBD2 Jim Harrings 5:15:00
  • River City Appleton NEWHSBD2 James Highfield 5:30:00

5/13/2014

  • Green Bay Wausau NEWHSBD2 Cody Kuxman 6:00:00

5/14/2014

  • DePere Valley NEWHSBD1 Cody Kuxman 5:30:00
  • Little Chute Pulaski NEWHSBD1 Marcus Dufrane 5:30:00
  • Oshkosh Green Bay NEWHSBD1 Mike Good 5:30:00
  • Kimberly FDL NEWHSBD1 Steve Marvin 5:30:00

5/16/2014

  • St Anthonys Milwaukee Patroits BHSBD2 Jim Harrings 5:15:00
  • Lake County Kenosha BHSBD1 Justin Jaeger 5:15:00

5/17/2014

  • Appleton 10s 6 teams HSG Chris Robinson, Jen Humphries Appleton
  • Madison Minotaurs Mayhem, Muddy York D3M Craig heiptes Wilson, Greg Faber Cottege Grove, 12:00
  • NEW Best of Rest 8 teams NEWHSB Chad Nys, Steve Marvin, Dan Channen, James Highfield
  • Milwaukee Barbarians South Side Irish D4M Trevor Williams
  • FDL NW Woodsman D3M Marcus Dufrane 1:00:00
  • Milwaukee RFC Lake County D4M Ron Baushbaum 1:00:00
  • Green Bay Milwaukee Black and Blue D3M Steve Marvin 1:00:00

5/21/2014

  • Playoffs HSBD1 ARs: John Blakeman, Mike Good, Cody Kuxman, Chris Robinson Chad Nys, Marcus Dufrane, Steve Marvin, Eric Goetz Neenah-2 fields

5/22/2014

  • Playoffs HSBD2 ARs: John Blakeman, Mike Good, Chris Robinson, Cody Kuxman Chad Nys, Marcus Dufrane, Steve Marvin, Trevor Williams Neenah-2 fields

5/24/2014

  • Madison Minotaurs Nashville D3M Brad Casetta Cottege Grove, 1:00
  • Milwaukee Barbarians Oconomowoc D4M Trevor Willliams