11/8/2014

  • WRFC - East Side Banshees - D2M - Erik Goetz, ARs: Cody Kuxman, Justin Jaeger - 2:00
  • UW-Stevens Point - St. Johns - D3CM - NSCRO Qualifier -Trevor Williams, ARs: James Highfield, Matt Bittner - 2:00, Eau Claire
  • UW-Whitewater - UW-La Crosse - D2CM - WILL Semi 1 - Marcus Dufrane, ARS: Justin Jaeger, Terry Godfrey - 10:00
  • UW-Stout - Illinois St. - D2CM - WILL Semi 2 - Cody Kuxman, ARs: Justin Jaeger, Terry Godfrey - 12:00
  • UW-Stevens Point - Mankato State - D2CW – Playoff - John Blakeman, ARs: Sabrina Wilsey, Chris Robinson - 11:00

11/9/2014

  • WIll Semi winner 1 - WILL Semi 2 - D2CM - WILL Final - Marcus Dufrane, ARs: Greg Faber, Jake Winkler - 12:00. Erik Goetz - referee coach   
  • UW-Stevens Point - UW-Whitewater   D2CW Greatwater Playoffs   1pm Cottege Grove   Matt Bittner
    • ARs: Chris Robinson, Jake Winkler

10/18/2014

  • UW-Stout N. Michigan D2CW Bryan Stephey 1:00
  • N.Michigan UW-Stout D2CM Cody Kuxman 1:00
  • UW-Eau Claire UW-Plattvile D2CW Chris Robinson 1:00
  • UW-Eau Claire UW-Parkside D3CM Matt Bittner 1:00
  • UW-Lacross UW-Oshkosh D2CW Marcus Dufrane 1:00
  • Michigan Tech Madison Black D2CM Dave Hendrick 1:00
  • Madison Whites Elmhurst D2CM Steve Marvin 1:00
  • UW-Whitewater UW-Plattville D2CM Jim Harrings 1:00
  • UW-Milwaukee UW-Lacross D2CM Trevor Williams 1:00
  • UW-Milwaukee N. Iowa D2CW Dan Channen Naga-Waukee 12:00
  • WRFC Oshkosh D4M Erik Goetz 1:00
  • Fox Cities MRFC D4M Chad Nyes 1:00
  • Madison Minotaurs Minneapolis Mayhem D4M Mitch Uitenbroek 1:00
  • Catholic Memorial Brookfield D1HSG Brad Casetta 10:00 Minooka
  • DSHA DSHA jv D1HSG Tom Schmitt 11:30 Minooka
  • Fond du Lac Kettle Moriane D1HSG Jeff Kempen 1:00 Minooka
  • Vernon Oak Creek D1HSG Jeff Kempen 2:30 Minooka

10/25/2014

  • UW-Stout UW-Oshkosh D2CW Brad Casetta 5:00
  • UW-Stout D2CM Brad Casetta 11:00
  • UW-Stevens Point UW-Lacross D2CW Craig Heiptes Wilson ARs: Angus Blakeman, John Blakeman 1:00
  • UW-Plattvile N. Michigan D2CW Terry Godfrey 1:00
  • UW-Whitewater DePaul D2CW Bryan Stephey Ref coach: Erik Goetz 11:00
  • Milwaukee Barbarians Metro D1M ARs: Ron Baushbaum, Chris Kenth 1:00
  • Milwaukee Barbarians Rockford D3M Ron Baushbaum
  • WWRFC Palmer D2W Dan Channen Cottege Grove
  • WWRFC Cedar Rapids D2W Jeff Kempen Cottege Grove
  • MRFC Oshkosh D4M Tom Schmitt 1:00
  • Green Bay Chicago Condors D3M Cody Kuxman 1:00
  • Oconomowoc CW Shamrocks D3M James Highfield 1:00
  • Black and Blue Fox Valley D3M Trevor Williams 1:00
  • FDL NW Woodsman D3M Steve Marvin 1:00
  • WRFC South Side Irish D2M Marcus Dufrane 1:00
  • UW-Whitewater D2CM Erik Goetz 1:00

10/26/2014

  • Marquette Northwestern D2CW Justin Jaeger 9:00
  • HS Girls state Milwaukee Sports Complex
  • Kettle Moraine Oak Creek 7th John Waliszewski 2:30
  • Fond du Lac Vernon 5th Jeff Kempen 4:00
  • Brookfield DSHA JV 3rd Dan Channen ARs Tom Schmitt, Jeff Kempen 5:30
  • DSHA Catholic Memorial 1st Trevor Williams ARs: Jeff Kempen, Dan Channen 7:00

10/11/2014

  • UW-Plattville UW-Lacross D2CW Bryan Stephey - Erik Goetz coach 1:00
  • UW-Plattville Marquette D1CM Erik Goetz
  • UW-Eau Claire UW-Stout D2CW Matt Bittner 1:00
  • UW-Oshkosh UW-Stevens Point D2CW Trevor Williams ARs: Jeff Kempen, Mitch Uitenbroek 1:00
  • UW-Eau Claire Madison Black D2CM Cody Kuxman 1:00
  • UW-Stout UW-Whitewater D2CM Craig Heiptes-Wilson 1:00
  • Parkside UW-Stevns Point D2CM Jim Harrings 1:00
  • UW-Milwaukee N.Michigan D2CM Steve Marvin 1:00
  • Scylla Twin Cities Amazons D2W Ron Baushbaum 1:00
  • FDL DSHA HSGD1 Jeff Kempen 10:00 FDL
  • Appleton DSHA JV HSGD2 Mitch Uitenbroek 11:00 FDL
  • Brookfield Oak Creek HSGD1 Dan Channen 12:15 FDL
  • Muskego Catholic Memorial HSGD1 Chris Robinson 10:00 Muskego
  • Kettle Morine Vernon HSGD1 Chris Robinson 11:15 Muskego
  • Marquette Loyola D2CW Brad Casetta 7:00